Onderhoudsmiddelen
120070_250
Kleurloze spray om leer en synthetisch leer te polijsten.
Eigenschappen, verheldert het oppervlak van gladde leren kledingstukken. Herstelt de kleuren die dof zijn geworden door zonlicht of andere oorzaken.
Eenvoudig aan te brengen.
113170_100
Creme Traditionelle reinigt, voedt en conditioneert fijne leersoorten.
134251_300
Het Nr. 1, gemakkelijk te gebruiken, veilige en in de was te gebruiken product met hoge prestaties voor het waterdicht maken van kleding voor nat weer.
Gebruik Nikwax TX.Direct® Wash-In in de wasmachine...
Voor het beste resultaat alle niet-wasbare delen verwijderen en de kleding eerst reinigen met Nikwax Tech Wash®. Het is niet nodig de kleding eerst te drogen voor het impregneren.
Verwijder alle zeepresten uit het zeepbakje.
Doe maximaal 2 kledingstukken inde wasmachine.
Gebruik 100ml per kledingstuk.
Draai een synthetisch wasprogramma op 30° en centrifugeer op lage toeren.
Kleding waarvan de afgeplakte naden losraken, niet in de machine wassen.*
Om de waterafstotende eigenschappen niet te verliezen altijd wassen met Nikwax Tech Wash®. Gebruik geen traditioneel wasmiddel.
111190
Schoencreme van Bama in een glazen pot.
Reinigt, voedt, geeft glans, haalt de kleur op en beschermt.
133000
Ledercrème / Ledervet is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het leder soepel. Conserveert het leder en is te gebruiken. op schoenen, zadels, hoofdstellen etc.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
Gebruiksaanwijzing:
Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven. Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
133154
Leather Color Revive is een professionele watergedragen lederreparatieverf met een zijdemat eindresultaat. Het herstelt de kleur van leder bij o.a. craquelé, slijtage en/of verkleuring door zonlicht. De goed hechtende lederverf geeft het leder zijn oorspronkelijke kleur terug.
110753_100
Effectieve geurverwijdering met de kracht van de natuur..
Of het nu na een lange dag of een avondje stappen is, schoenen hebben soms gewoon een frisse neus nodig. De productinnovatie MAGIC FRESHENER is gebaseerd op microbiologie en verwijdert effectief slechte geuren zonder chemicaliën en in harmonie met de natuur. In tegenstelling tot conventionele en op chemie gebaseerde producten, werkt MAGIC FRESHENER met een 2-fasen werkingsprincipe. Met behulp van slimme micro-organismen vernietigen absorbeerders van plantaardige oorsprong de voedingsbasis van de geurveroorzakende bacteriën en zorgen voor een onmiddellijke en langdurige frisheid.
120340
Verf die de kleur verandert, zelfs van wit naar zwart in 5 Fluoriserende kleuren.
Repareert bekrast en versleten leer.
Herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
Voor leer, synthetisch leer en canvas.
133105_200
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op meubelen,schoenen, tassen, jassen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend.
Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
134415_125
Gebruik Nikwax Conditioner for Leather™, bij het inlopen en impregneren van nieuw leren schoeisel. Voedt en maakt oud en uitgedroogd leer weer soepel.
Aanbevolen voor Gore-Tex®, SympaTex®.
Vuil verwijderen met een borstel of een natte doek.
Goed schudden voor gebruik. Druk de punt in de spons naar binnen om het zegel te verbreken.
Aanbrengen op nat of droog leer. Let op dat alle delen, naden en randen voldoende behandeld zijn.
Het te veel opgebrachte middel met een doek verwijderen.