Onderhoudsmiddelen
188020_500
Pro Room Biotic is een hypoallergene kamerspray welke gezonde, geurloze en veilige werk-, zit- en slaapomgeving creëert.
Pro Room Biotic neutraliseert onaangename en ongewenste geuren op kantoor in de werkplaats en binnenshuis.
Pro Room Biotic is een geurneutralisator op probiotische basis zonder dat de nadelige, uitdrogende eigenschappen van alcohol zijn toegevoegd aan het product.
Dit maakt dat Pro Room Biotic met recht een "groen" maar vooral veilig product genoemd mag worden.
120095_100
Verruimt de binnenkant van de schoen.
Toepassing, voor glad leer.
Eigenschappen, Maakt de schoen flexibel en aanpasbaar aan de vorm van de voet. Elimineert druk en krassen waardoor pijn wordt vermeden.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
145201_150
Impregneerspray verrijkt met jojoba olie. Beschermt en verzorgt.
120130_75
Witsel. Hoge dekkracht.
Gemakkelijk toe te passen.
Eénmaal droog, vlekt niet.
165124_75
Marla witsel, maakt schoenen gemaakt van leer of textiel hagelwit.
150100_75
LM Shoe white reinigt en maakt lederen en canvas schoenen weer wit.
Niet voor suède en nubuck.
Bianchetto
120085_150
Reinigingsschuim voor alle soorten leer, suede, nubuck, textiel en microvezel.
Toepassing, leer, synthetisch leer, geolied leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Eigenschappen, hoogwaardige schuimreiniger. Reinigt en zorgt voor een zacht gevoel van het materiaal.
Product getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.