Onderhoudsmiddelen
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
153900
Eén theelepel Voetcare kristallen in elke schoen gedurende vijf tot acht dagen en u bent gegarandeerd vrij van zweetvoeten en geurtjes.
Ook geschikt bij zwemmerseczeem.
Voetcare heeft verder een ontsmettende werking.
150050_250
LM Home Waterafstotende spray, welke siliconenvrij is, biedt een uitstekende bescherming tegen water, vocht, vuil en vlekken.
Kan worden gebruikt op artikelen van leer en suède.
Ook uitstekend geschikt voor artikelen met verschillende materialen, zoals textiel en technische materialen.
Protezioni impermeabilizzanti
120060_250
Waterafstotende spray voor alle soorten leer, suede, nubuck en textiel.
Toepassing: Leer, synthetisch leer, geolied leer, suède, nubuck en textiel.
Eigenschappen:Maakt waterdicht en voorkomt vuil.Verandert de originele kleuren of de natuurlijke eigenschappen van het leer niet.
Belemmert de ademende werking niet.
Getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
Formulering met fluor bevat geen PFOS of PFOA.