Onderhoudsmiddelen
132015_60
Verzorgende en licht reinigende gel is geschikt voor glad leer, metallic, nappa en nubuck. De gel is lekker vloeibaar en daarom gemakkelijk aan te brengen op het leer.
120095_100
Verruimt de binnenkant van de schoen.
Toepassing, voor glad leer.
Eigenschappen, Maakt de schoen flexibel en aanpasbaar aan de vorm van de voet. Elimineert druk en krassen waardoor pijn wordt vermeden.
134271_300
Spray maakt softshell langdurig waterafstotend, herstelt de ademende eigenschappen. Uw softshell kleding kan water opzuigen, alleen omdat het vuil is. Probeer het eerst te reinigen met Nikwax Tech Wash®.
165150_250
Biedt een buitengewone bescherming tegen vloeistoffen en vuil, gebaseerd op de wetenschap van nanotechnologie.
Het bedekt de individuele vezels van het materiaal met nanodeeltjes.
Vocht en vuil hechten zich niet aan het oppervlak van het materiaal.
Geschikt voor suède, nubuck, gladleer, gevet leer, reptielleer, gevlochten leer, textiel en imitaties.
145193
Indringende verf voor leder, suède en nubuck. Met kwast en handschoen.
150070_30
Mink oil is een vet voor het beschermen en het voeden van zacht leer en gevet leer.
Olio di visone