Onderhoudsmiddelen
145070_250
De Waterproof protector biedt bescherming aan water en vlekken.
Het kan worden aangebracht op leer, suède, nubuck en textiel.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte stoten, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten.
132015_60
Verzorgende en licht reinigende gel is geschikt voor glad leer, metallic, nappa en nubuck. De gel is lekker vloeibaar en daarom gemakkelijk aan te brengen op het leer.
120095_100
Verruimt de binnenkant van de schoen.
Toepassing, voor glad leer.
Eigenschappen, Maakt de schoen flexibel en aanpasbaar aan de vorm van de voet. Elimineert druk en krassen waardoor pijn wordt vermeden.
145165_250
Reptile spray behandelt en geeft glans aan reptielen leder.
Verwijder vuil met een zachte doek.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijdt langdurig sprayen, laten drogen en dan nawrijven met een zachte doek.
134792_125
De Nikwax Fabric & Leather Spray is een veilig Spray-On impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze spray kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.