Onderhoudsmiddelen
145075_400
De Waterproof protector / impregneerspray biedt bescherming aan water en vlekken.
Het kan worden aangebracht op leer, suède, nubuck en textiel.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte stoten, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
150055_150
Waterafstotende spray op waterbasis biedt een uitstekende bescherming tegen water, vocht, vuil en vlekken.
Kan worden gebruikt op artikelen van leer en suède.
Ook uitstekend geschikt voor artikelen met verschillende materialen, zoals textiel en technische materialen.
124060_400
Een grote 400 ml. spuitbus voor het waterdicht maken.
Geschikt voor alle soorten leder en suède.
Voor schoenen, tassen en kleding.
Uitsluitend op goed geventileerde plaatsen te gebruiken.
Voordeelbus voor een voordeelprijs
120190_125
Maakt het leer waterdicht.
Vult het leer om scheuren te voorkomen.
Voor geolied leer.
145185_75
Sneakers white express 75ml witsel, voedt en herstelt.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
145190
Lederen balsem herstelt: lederen meubels, kleding en lederwaren.
Diepgaande verzorging, herstelt de kleur, beschermt en maakt waterafstotend.
Reinig het leder met Raviv cuir.
Kleine hoeveelheid balsem op een schone doek aanbrengen, inwrijven met cirkelvormige bewegingen voor volledige dekking.
Laten drogen voor een paar minuten, met een zachte doek overtollige crème absorberen.
145108_100
Blotevoetenspray met zijdeproteïnen.
Vermindert wrijving in de schoen.
Voorkomt irritatie en blaarvorming.
Geschikt voor gebruik in open en gesloten schoenen.
Gebruiksaanwijzing:
Spuit op de voeten vanaf een afstand van +/- 15 cm.
Laat drogen. Draag de schoenen direct.
Product dermatologisch getest.
150065
LM Home Shoe stretch zet het leer van te strakke schoenen uit en verzacht het. In een bus van 200 ml.
Niet geschikt voor lakleer.
(altijd eerst op een onopvallende plek testen!)