Onderhoudsmiddelen
150025
Kleurherstellende suede/nubuck spray is een sterk gepigmenteerde formule om de kleur van schoenen, tassen en kledingstukken in suède en nubuck te vernieuwen.
Rinnovatore camoscio
150062_250
Deze oplossing bevat 75% alcohol, waardoor een effectieve ontsmetting voor schoenen en voorwerpen van diverse materialen wordt gegarandeerd.De frisse en delicate muntgeur laat een aangename geur achter.
Igienizzante ultra
120140
Suede & Nubuck depper/flacon.
Vernieuwd de kleur van de schoenen.
Gemakkelijk aan te brengen
165152_250
Maakt imitatiematerialen, lak, metallic, croco, textiel en stretchmaterialen water- en vuilafstotend.
145188_200
FAMACO SNEAKERS WATERPROOFER
beschermt alle leer, suède, nubuck, textiel en kunststoffen tegen vlekken en vuil.
Hoe te gebruiken:
Bij nieuwe producten de spray 2x aanbrengen (met een tussenpauze van +- 1uur)
Daarna iedere 3 a 4 weken herhalen om je product beschermt te houden
134261_300
NikWax Softshell Proof zorgt voor en langdurige waterafstotende werking en herstelt de ademende werking van de softshell jas. Daarnaast zorgt het voor herstel van impregnatie die verloren ging door wrijving of slijtage.
150117
De LM Home Leather Shoes Care kit, is gemaakt voor de verzorging en het onderhoud van glad leren schoenen
Verpakking bevat 5 producten uit de LM Home lijn.
Kit Cura calzature in pelle
120075_250
TRG All Combi verfrist alle soorten leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Toepassing, leer, synthetisch leer, geolied leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Eigenschappen, verfrist en voedt de kleur van schoenen, handtassen en accessoires. Speciaal aanbevolen voor de combinatie van verschillende materialen en kleuren.
