Onderhoudsmiddelen
150060_150
Shoe freshener is een ontsmettende deodorantspray voor schoenen.
Kan worden gebruikt op alle soorten schoenen.
Geeft een frisse, aangename geur.
Bijzonder geschikt voor sportschoenen, sneakers en werkschoenen.
Igienizzante per scarpa
110545_200
BAMA SNEAKER CARE is een effectieve zorg schuim voor alle kleuren en materialen van sneaker schoenen. De Bama Sneaker Care is zeer gemakkelijk in gebruik; spuit de verzorgingsschuim op een zachte doek of borstel voor het opbrengen van de Bama Sneaker Care.
De verzorgingsschuim is geschikt voor alle types sneakers en sportschoenen, ook voor alle TEX Membranen! Controleer voor gebruik van de Bama Sneaker Care eerst de kleurechtheid van het materiaal op een minder zichtbare plaats.
Inhoud: 200ml.
120080_250
TRG Oil Protector maakt waterdicht en voedt.
Beschermt, voedt en verzacht leer en geolied leer.
Toepassing, leer en geolied leer.
Eigenschappen, voedt en verzacht het leer en verbetert de flexibiliteit. Vernieuwt het uiterlijk van het leer.
Door zijn waterdichte kracht beschermt het tegen regen en sneeuw.
145070_250
De Waterproof protector biedt bescherming aan water en vlekken.
Het kan worden aangebracht op leer, suède, nubuck en textiel.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte stoten, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten.
124099
Suedeonderhoud in spuitbus
Dekkende kleurrenovator.
leverbaar in diverse actuele kleuren.
132015_60
Verzorgende en licht reinigende gel is geschikt voor glad leer, metallic, nappa en nubuck. De gel is lekker vloeibaar en daarom gemakkelijk aan te brengen op het leer.
120140
Suede & Nubuck depper/flacon.
Vernieuwd de kleur van de schoenen.
Gemakkelijk aan te brengen