Onderhoudsmiddelen
134772_125
De Nikwax Nubuck & Suède Spray On is een veilige impregneer voor alle nubuck en suède (wandel)schoenen. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan.
145120_75
Famaco Cuirs Gras, het volledige onderhoudt voor alle vet-geolied leer.
Beschermt en herstelt het origineel matte aspect.
Verwijder vuil met een borstel.
Breng een druppel creme aan met behulp van de applicator, wrijf in met cirkelvormige bewegingen.
Laten drogen, borstel met een zachte borstel geschikt voor het vet-geolied leder.
145198
Leervet op basis van wassen en natuurlijke oliën.
Beschermt, voedt en maakt alle gladde leersoorten waterafstotend.
188020_500
Pro Room Biotic is een hypoallergene kamerspray welke gezonde, geurloze en veilige werk-, zit- en slaapomgeving creëert.
Pro Room Biotic neutraliseert onaangename en ongewenste geuren op kantoor in de werkplaats en binnenshuis.
Pro Room Biotic is een geurneutralisator op probiotische basis zonder dat de nadelige, uitdrogende eigenschappen van alcohol zijn toegevoegd aan het product.
Dit maakt dat Pro Room Biotic met recht een "groen" maar vooral veilig product genoemd mag worden.
150117
De LM Home Leather Shoes Care kit, is gemaakt voor de verzorging en het onderhoud van glad leren schoenen
Verpakking bevat 5 producten uit de LM Home lijn.
Kit Cura calzature in pelle
120062_400
Waterafstotende spray voor leer, gevet leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Maakt waterbestendig en voorkomt vuil.
Formulering ontwikkeld op basis van de wetenschap van nanotechnologie
Verandert de originele kleuren of de natuurlijke kenmerken van het leer niet.
Belemmert de ademende werking niet.
Getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
Formulering met fluor bevat geen PFOS of PFOA.
165153_250
Deze lakspray van Marla verwijdert vuil en vet en herstelt de oorspronkelijke glans van lakleer en metallic
145100_150
Uw schoenen te klein? Spuit de binnenkant van de schoen in rond het gebied dat het ongemak veroorzaakt en draag de schoen, terwijl het droogt.
Herhaal deze handeling indien nodig.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.