Onderhoudsmiddelen
145090_300
Multi + kan worden toegepast op glad leer, suède en textiel.
Het beschermt, verzorgt en herstelt kleur.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte pozen, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten, dan het materiaal met borstel nawrijven.
134271_300
Spray maakt softshell langdurig waterafstotend, herstelt de ademende eigenschappen. Uw softshell kleding kan water opzuigen, alleen omdat het vuil is. Probeer het eerst te reinigen met Nikwax Tech Wash®.
819485
Conditioner voor schoenen en andere artikelen van suede en nubuck.
Door de hydraterende werking maakt het nubuck en suède bijzonder elastisch en voelt het zacht aan.
Het voedt de oppervlakken, herstelt de structuur en verbetert de waterafstotendheid zonder negatieve effecten op het ademend vermogen.
120095_100
Verruimt de binnenkant van de schoen.
Toepassing, voor glad leer.
Eigenschappen, Maakt de schoen flexibel en aanpasbaar aan de vorm van de voet. Elimineert druk en krassen waardoor pijn wordt vermeden.
145070_250
De Waterproof protector biedt bescherming aan water en vlekken.
Het kan worden aangebracht op leer, suède, nubuck en textiel.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte stoten, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten.
165154
Herstelt de kleur van vaal geworden suède en nubuck en heeft een waterafstotende werking.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
110753_100
Effectieve geurverwijdering met de kracht van de natuur..
Of het nu na een lange dag of een avondje stappen is, schoenen hebben soms gewoon een frisse neus nodig. De productinnovatie MAGIC FRESHENER is gebaseerd op microbiologie en verwijdert effectief slechte geuren zonder chemicaliën en in harmonie met de natuur. In tegenstelling tot conventionele en op chemie gebaseerde producten, werkt MAGIC FRESHENER met een 2-fasen werkingsprincipe. Met behulp van slimme micro-organismen vernietigen absorbeerders van plantaardige oorsprong de voedingsbasis van de geurveroorzakende bacteriën en zorgen voor een onmiddellijke en langdurige frisheid.
110190_200
Beschermt tegen water vuil en vlekken.
Voor alle materialen, behalve lakleer en
microfiber.
Voor alle schoenen, behalve lakleer en microfiber schoenen
Beschermt tegen water, vuil en vlekken
Fluorkoolstof voorkomt dat er water in het materiaal binnendringt
GEBRUIKSAANWIJZING
Verwijder stof en vuil van oppervlakte,
schud de spuitbus voor gebruik,
spuit gelijkmatig vanaf een afstand van 20 cm,
10 minuten laten drogen.
145196_50
Famaco Fama eco. Schoencrème zonder oplosmiddelen en is verrijkt met cederhout olie. Reinigt en voedt, verzacht en beschermt glad leer.
Hoe te gebruiken:
Breng de poets dun aan met een aanbrengborstel of doekje.
Laat de poets 2 á 3 minuten intrekken
Poets uit met een uitpoetsborstel of doekje.
Tips:
Gebruik borstels met paardenhaar, deze kun je na het poetsen gemakkelijk uitwassen met lauw water en wat handzeep zodat de borstel weer schoon in de kast ligt voor de volgende poetsbeurt.