Onderhoudsmiddelen
120085_150
Reinigingsschuim voor alle soorten leer, suede, nubuck, textiel en microvezel.
Toepassing, leer, synthetisch leer, geolied leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Eigenschappen, hoogwaardige schuimreiniger. Reinigt en zorgt voor een zacht gevoel van het materiaal.
Product getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
150000
Liquid shoe cream is een kleurende vloeibare crème voor schoenen. Het product is bedoeld voor het hydrateren, reconstrueren van het pigment en beschermen van het leer.
Cera fluida per pellame
132066_100
Reinigingsvloeistof met opbrengspons voor gladleer, suède, nubuck en textiel.
Kan onverdund en dus direct worden toegepast.
Met frisse geur.
De opbrengspons absorbeert het vuil optimaal en zorgt voor een goede reiniging.
145206_100
De gelee delicate werd speciaal gemaakt om de meest kostbare ledersoorten in uitmuntende conditie te houden. De crème zorgt voor een milde reiniging en voedt het leder dankzij de hoge concentratie aan bijenwas en shea butter.
165130
Marla schoencreme welke voedt, beschermt gladleer en herstelt de kleur. De schoenpoets van Marla in 50 kleuren!
Voorzien van bijenwas.
Pot à 50 ml.
150100_75
LM Shoe white reinigt en maakt lederen en canvas schoenen weer wit.
Niet voor suède en nubuck.
Bianchetto
150062_250
Deze oplossing bevat 75% alcohol, waardoor een effectieve ontsmetting voor schoenen en voorwerpen van diverse materialen wordt gegarandeerd.De frisse en delicate muntgeur laat een aangename geur achter.
Igienizzante ultra
120460
Kleurstof alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om TRG Schoencrème aan te brengen zodra het verfproces is voltooid.
Voor leer en synthestisch leer.
133126_300
Een impregneermiddel dat al uw hightech (sport)kleding opnieuw vuil- en waterafstotend kan maken volgens de wash- in methode.
Het herstelt de specifieke eigenschappen van deze ademende waterdichte kleding ook als u deze in de machine wast!
