Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op meubelen,schoenen, tassen, jassen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend.
Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
De gelee delicate werd speciaal gemaakt om de meest kostbare ledersoorten in uitmuntende conditie te houden. De crème zorgt voor een milde reiniging en voedt het leder dankzij de hoge concentratie aan bijenwas en shea butter.
Famaco Intense Balm 1931
De Baume Intense is een echt verfraaiende formule. Zijn speciale formule verrijkt met bijenwas, carnauba en cedar olie maakt het mogelijk om hoogglans en patina te creëren.