Onderhoudsmiddelen
120300
Diepkleurende crème op wasbasis.
Reinigt, voedt en verfrist de kleur van lederwaren en bekleding.
132040_1000
Collonil Wonderspray voor het op kleur brengen van verkleurde suède en nubuck materialen.
134792_125
De Nikwax Fabric & Leather Spray is een veilig Spray-On impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze spray kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
165134_150
Blikje ledervet kleurloos à 150 ml, voor verzorging van gladleder.
124097
Leder schoenenverf in diverse kleuren.
De verf is bedoeld voor glad leer, en is elastisch.
Het bladdert niet af bij beweging.
De verf heeft van nature een prachtige glans en hoeft niet afgewerkt te worden met lak of vernis.
Het is niet handig om voor een lichtere kleur dan de oorspronkelijke kleur te kiezen als U Uw schoenen gaat verven.
Niet alleen omdat U hier veel verf voor nodig heeft maar ook omdat de donkere kleur weer snel kan `doorschijnen`.
Dit komt doordat meerdere lagen schoenverf op elkaar eerder afbreken dan een enkele laag schoenverf.
Ook ziet U een donkere laag eerder door een lichte laag heen schijnen dan andersom.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
110756
De MAGIC PROTECTOR, de bijzonder effectieve impregneermiddel voor alle materialen, biedt langdurige bescherming en is bijzonder zacht voor materiaal, mens en milieu. De magische functie van het lotusbladeffect verandert de oppervlaktestructuur vergelijkbaar met die van een lotusblad in de natuur: vuil en water worden afgestoten.
150115
De LM Home Sneakers Care kit, is gemaakt voor de verzorging en het onderhoud van Sneakers en Sportschoenen.
Verpakking bevat 5 producten uit de LM Home lijn.
Kit Cura sneakers
145108_100
Blotevoetenspray met zijdeproteïnen.
Vermindert wrijving in de schoen.
Voorkomt irritatie en blaarvorming.
Geschikt voor gebruik in open en gesloten schoenen.
Gebruiksaanwijzing:
Spuit op de voeten vanaf een afstand van +/- 15 cm.
Laat drogen. Draag de schoenen direct.
Product dermatologisch getest.
120255
Crème op wasbasis verrijkt met fluoride.
Het voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Het fluoridegehalte geeft het bescherming tegen regen en vocht.