Onderhoudsmiddelen
133805
Lederverf in depper/flacon per stuk.
Voor het verven en bijwerken van bv schoenen of tassen.
Kantenverf voor leer, rubber en kunststof, in 4 kleuren verkrijgbaar.
133154
Leather Color Revive is een professionele watergedragen lederreparatieverf met een zijdemat eindresultaat. Het herstelt de kleur van leder bij o.a. craquelé, slijtage en/of verkleuring door zonlicht. De goed hechtende lederverf geeft het leder zijn oorspronkelijke kleur terug.
145190
Lederen balsem herstelt: lederen meubels, kleding en lederwaren.
Diepgaande verzorging, herstelt de kleur, beschermt en maakt waterafstotend.
Reinig het leder met Raviv cuir.
Kleine hoeveelheid balsem op een schone doek aanbrengen, inwrijven met cirkelvormige bewegingen voor volledige dekking.
Laten drogen voor een paar minuten, met een zachte doek overtollige crème absorberen.
120070_250
Kleurloze spray om leer en synthetisch leer te polijsten.
Eigenschappen, verheldert het oppervlak van gladde leren kledingstukken. Herstelt de kleuren die dof zijn geworden door zonlicht of andere oorzaken.
Eenvoudig aan te brengen.
120230
Zelfglanzend met natuurlijke crèmewassen.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
133112_150
Waxcoating is een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten. Het zorgt ervoor dat uw te onderhouden producten weer waterafstotend worden en er weer verzorgd uitzien.
Gebruiksaanwijzing: Eerst het te waxen artikel goed schoonmaken, indien nodig met water. Laten drogen en de wax goed in de stof inwrijven.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
165152_250
Maakt imitatiematerialen, lak, metallic, croco, textiel en stretchmaterialen water- en vuilafstotend.
134415_125
Gebruik Nikwax Conditioner for Leather™, bij het inlopen en impregneren van nieuw leren schoeisel. Voedt en maakt oud en uitgedroogd leer weer soepel.
Aanbevolen voor Gore-Tex®, SympaTex®.
Vuil verwijderen met een borstel of een natte doek.
Goed schudden voor gebruik. Druk de punt in de spons naar binnen om het zegel te verbreken.
Aanbrengen op nat of droog leer. Let op dat alle delen, naden en randen voldoende behandeld zijn.
Het te veel opgebrachte middel met een doek verwijderen.
120025
Opvolger van de Magix/Grison Indringverf.
Kleurstof op basis van alcohol, voor het verven van gladleer en glad synthetisch leer.