Onderhoudsmiddelen
133128_300
Tex-waterproof spray-on is een impregneermiddel op waterbasis volgens de spray methode.
Het maakt de buitenstof van buiten(sport) high tech kleding opnieuw waterafstotend en vuil werend, zonder het ademend vermogen (hardshell, softshell) aan te tasten.
145035_399_250
Zelfglans met lanoline, verzorgt, beschermt, verzacht en zorgt voor langdurige glans.
Verwijder vuil met een borstel.
Houd bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijd langdurig sprayen, laten drogen, uitwrijven met een zachte doek.
145090_300
Multi + kan worden toegepast op glad leer, suède en textiel.
Het beschermt, verzorgt en herstelt kleur.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte pozen, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten, dan het materiaal met borstel nawrijven.
145027
Beauty Cream verzorgt het leder, hersteld de kleur en zorgt voor langdurige glans.
Voor metallic.
Voor standaard kleuren, zie artikel 145025
150055_150
Waterafstotende spray op waterbasis biedt een uitstekende bescherming tegen water, vocht, vuil en vlekken.
Kan worden gebruikt op artikelen van leer en suède.
Ook uitstekend geschikt voor artikelen met verschillende materialen, zoals textiel en technische materialen.
150118
De LM Home Bag Care kit is gemaakt voor de verzorging en het onderhoud van tas en/of lederwaren. De kit is samengesteld uit producten uit de LM Home lijn,die een milde reiniging, voeding, beschermende en herstellende werking van het leer garanderen.
Kit Cura borse in pelle
120220
Schoencreme in pot.
TRG poets
Zachte was op crèmebasis, met bijenwas.
Hoge dekkracht.
Voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Klik hier voor de kleurkaart
132040_1000
Collonil Wonderspray voor het op kleur brengen van verkleurde suède en nubuck materialen.
165124_75
Marla witsel, maakt schoenen gemaakt van leer of textiel hagelwit.