Onderhoudsmiddelen
133701
Gemakkelijke en snelle schoenpoets met een sponsje in de deksel.
Hoeft niet uitgepoetst te worden!
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
150060_150
Shoe freshener is een ontsmettende deodorantspray voor schoenen.
Kan worden gebruikt op alle soorten schoenen.
Geeft een frisse, aangename geur.
Bijzonder geschikt voor sportschoenen, sneakers en werkschoenen.
Igienizzante per scarpa
110545_200
BAMA SNEAKER CARE is een effectieve zorg schuim voor alle kleuren en materialen van sneaker schoenen. De Bama Sneaker Care is zeer gemakkelijk in gebruik; spuit de verzorgingsschuim op een zachte doek of borstel voor het opbrengen van de Bama Sneaker Care.
De verzorgingsschuim is geschikt voor alle types sneakers en sportschoenen, ook voor alle TEX Membranen! Controleer voor gebruik van de Bama Sneaker Care eerst de kleurechtheid van het materiaal op een minder zichtbare plaats.
Inhoud: 200ml.
120060_250
Waterafstotende spray voor alle soorten leer, suede, nubuck en textiel.
Toepassing: Leer, synthetisch leer, geolied leer, suède, nubuck en textiel.
Eigenschappen:Maakt waterdicht en voorkomt vuil.Verandert de originele kleuren of de natuurlijke eigenschappen van het leer niet.
Belemmert de ademende werking niet.
Getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
Formulering met fluor bevat geen PFOS of PFOA.
120230
Zelfglanzend met natuurlijke crèmewassen.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
133126_300
Een impregneermiddel dat al uw hightech (sport)kleding opnieuw vuil- en waterafstotend kan maken volgens de wash- in methode.
Het herstelt de specifieke eigenschappen van deze ademende waterdichte kleding ook als u deze in de machine wast!
145020
De met zelfglans geïmpregneerde spons herstelt en beschermt alle gladde leersoorten in een handomdraai!
165150_250
Biedt een buitengewone bescherming tegen vloeistoffen en vuil, gebaseerd op de wetenschap van nanotechnologie.
Het bedekt de individuele vezels van het materiaal met nanodeeltjes.
Vocht en vuil hechten zich niet aan het oppervlak van het materiaal.
Geschikt voor suède, nubuck, gladleer, gevet leer, reptielleer, gevlochten leer, textiel en imitaties.
111940
Zelfglansspons voor gladleer, geeft direct hoge glans en beschermt.
GEBRUIKSAANWIJZING
-Stof en vuil verwijderen van oppervlakte
-Wrijf de spons zacht over het oppervlakte
