Onderhoudsmiddelen
145204
Famaco collection 1931 Sublime Leather Cream. Créme Sublime van Famaco, topkwaliteit onderhoudscreme uit de collection 1931 van Famaco. De Famaco Crème Sublime Collection 1931 is een gekleurde schoencrème die de kleur van glad leer doet herleven. De gecombineerde werking van arganolie en natuurlijke wassen - bijenwas en carnaubawas - voedt en maakt glad leer glanzend.
Zie kleurkaarten188000_100
Pro Shoes Biotic is een geurneutralisator op probiotische basis zonder dat de nadelige, uitdrogende, eigenschappen van alcohol zijn toegevoegd aan het product.
Dit maakt dat Pro Shoes Biotic met recht een "groen"maar vooral veilig product genoemd mag worden.
Het verwijdert onaangename geuren in schoenen, onderdrukt de ontwikkeling van schimmels en vermindert het risico op schimmelinfecties.
Worden bij een bestelling van 12 stuks in een showdoos geleverd.
145029_100
Schoonmaak creme voor metallic leer.
Met bijenwas en carnauba wax.
Reinigt zachtjes en verfrist de originele mooie uitstraling.
120085_150
Reinigingsschuim voor alle soorten leer, suede, nubuck, textiel en microvezel.
Toepassing, leer, synthetisch leer, geolied leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Eigenschappen, hoogwaardige schuimreiniger. Reinigt en zorgt voor een zacht gevoel van het materiaal.
Product getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
120564
Zelfglans met natuurlijke crèmewassen in een kg verpakking.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
113160_75
Kleurhersteller voor alle witte schoenen en sportschoenen in glad-kunstleer en textiel.
Herstelt de witte kleur.
140115_004_55
Zie ook art. 120460 > Leather Penetrating Dye
Dringt diep in het leer.
Niet geschikt voor nubuck, suède en lakleder.
GEBRUIKSAANWIJZING:
Oppervlakte goed schoonmaken met leder cleaner.
Gelijkmatig opbrengen met bijgeleverd kwastje.
indien nodig herhalen.
Laten drogen.
Daarna behandelen met een schoencrème voor een mooie glans.
145110_150
Color Fix neutraliseert kleuren, zodat kleur van de schoenen niet afgeven op sokken, panty's of kousen.
Houd de bus op 20 cm afstand en spuit de binnenkant van de schoen in met korte tussenpozen, vermijd langdurig spuiten, laten drogen, deze behandeling zonodig twee keer herhalen voor het beste resultaat.
145090_300
Multi + kan worden toegepast op glad leer, suède en textiel.
Het beschermt, verzorgt en herstelt kleur.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte pozen, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten, dan het materiaal met borstel nawrijven.
165120
Marla waxed creme in een tube, Voedt en beschermt gevet nubuck en waxleer en herstelt de kleur.