Onderhoudsmiddelen
120275
Zelfglansspons.
Voor fijn-, lak- en reptielleer.
Reinigingsspons doordrenkt met polijstmiddel voor automatische glans.
110200_300
Voor alle materialen, behalve lakleer, metallic en stretch.
materialen.
Voor alle schoenen, jassen en tassen.
Niet geschikt voor lakleer, metallic en stretch-materialen!!
Extra krachtige bescherming en afstotende werking
Beschermt materialen tegen water en vuil
Met nano-deeltjes, die meer bescherming bieden, versterkt afparel-effect
*** getest en aanbevolen voor TEX materialen ***
GEBRUIKSAANWIJZING
Stof en vuil verwijderen van oppervlakte - schud de spuitbus voor gebruik,
spuit gelijkmatig vanaf een afstand van 20 cm zonder het materiaal doornat te maken - goed laten drogen.
***KLEURECHTHEID TESTEN OP EEN ONOPVALLENDE PLAATS***
133130_180
Een hoogwaardige ledercrème speciaal voor het onderhoud van lederen meubelen en accesoires zoals kleding,schoenen en tassen. Het houdt het leder soepel en heeft een verzorgende werking.
145020
De met zelfglans geïmpregneerde spons herstelt en beschermt alle gladde leersoorten in een handomdraai!
165134_150
Blikje ledervet kleurloos à 150 ml, voor verzorging van gladleder.
124097
Leder schoenenverf in diverse kleuren.
De verf is bedoeld voor glad leer, en is elastisch.
Het bladdert niet af bij beweging.
De verf heeft van nature een prachtige glans en hoeft niet afgewerkt te worden met lak of vernis.
Het is niet handig om voor een lichtere kleur dan de oorspronkelijke kleur te kiezen als U Uw schoenen gaat verven.
Niet alleen omdat U hier veel verf voor nodig heeft maar ook omdat de donkere kleur weer snel kan `doorschijnen`.
Dit komt doordat meerdere lagen schoenverf op elkaar eerder afbreken dan een enkele laag schoenverf.
Ook ziet U een donkere laag eerder door een lichte laag heen schijnen dan andersom.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
133154
Leather Color Revive is een professionele watergedragen lederreparatieverf met een zijdemat eindresultaat. Het herstelt de kleur van leder bij o.a. craquelé, slijtage en/of verkleuring door zonlicht. De goed hechtende lederverf geeft het leder zijn oorspronkelijke kleur terug.
132015_60
Verzorgende en licht reinigende gel is geschikt voor glad leer, metallic, nappa en nubuck. De gel is lekker vloeibaar en daarom gemakkelijk aan te brengen op het leer.