Onderhoudsmiddelen
133105_200
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op meubelen,schoenen, tassen, jassen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend.
Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
133615_200
Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
145090_300
Multi + kan worden toegepast op glad leer, suède en textiel.
Het beschermt, verzorgt en herstelt kleur.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte pozen, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten, dan het materiaal met borstel nawrijven.
111940
Zelfglansspons voor gladleer, geeft direct hoge glans en beschermt.
GEBRUIKSAANWIJZING
-Stof en vuil verwijderen van oppervlakte
-Wrijf de spons zacht over het oppervlakte
145200
Famaco Intense Balm 1931
De Baume Intense is een echt verfraaiende formule. Zijn speciale formule verrijkt met bijenwas, carnauba en cedar olie maakt het mogelijk om hoogglans en patina te creëren.
132015_60
Verzorgende en licht reinigende gel is geschikt voor glad leer, metallic, nappa en nubuck. De gel is lekker vloeibaar en daarom gemakkelijk aan te brengen op het leer.
120255
Crème op wasbasis verrijkt met fluoride.
Het voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Het fluoridegehalte geeft het bescherming tegen regen en vocht.
145120_75
Famaco Cuirs Gras, het volledige onderhoudt voor alle vet-geolied leer.
Beschermt en herstelt het origineel matte aspect.
Verwijder vuil met een borstel.
Breng een druppel creme aan met behulp van de applicator, wrijf in met cirkelvormige bewegingen.
Laten drogen, borstel met een zachte borstel geschikt voor het vet-geolied leder.