Onderhoudsmiddelen
145201_150
Impregneerspray verrijkt met jojoba olie. Beschermt en verzorgt.
120095_100
Verruimt de binnenkant van de schoen.
Toepassing, voor glad leer.
Eigenschappen, Maakt de schoen flexibel en aanpasbaar aan de vorm van de voet. Elimineert druk en krassen waardoor pijn wordt vermeden.
150000
Liquid shoe cream is een kleurende vloeibare crème voor schoenen. Het product is bedoeld voor het hydrateren, reconstrueren van het pigment en beschermen van het leer.
Cera fluida per pellame
132080_200
Collonil Waterstop is de optimale beschermer voor gladleer, nubuck, suède.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
145100_150
Uw schoenen te klein? Spuit de binnenkant van de schoen in rond het gebied dat het ongemak veroorzaakt en draag de schoen, terwijl het droogt.
Herhaal deze handeling indien nodig.
120025
Opvolger van de Magix/Grison Indringverf.
Kleurstof op basis van alcohol, voor het verven van gladleer en glad synthetisch leer.
133040
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden. Hier in 1 of 5 kg.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op schoenen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
