Onderhoudsmiddelen
145010
Famacolor is een kleurende crème van 15 ml. die volledige dekking biedt, gebruikt om passende tinten te vernieuwen en herstellen van beschadigd leer.
145040
Schoencrème verrijkt met echte bijenwas.
Biedt een extra glans effect aan.
Ideaal om extra glans te maken.
150050_250
LM Home Waterafstotende spray, welke siliconenvrij is, biedt een uitstekende bescherming tegen water, vocht, vuil en vlekken.
Kan worden gebruikt op artikelen van leer en suède.
Ook uitstekend geschikt voor artikelen met verschillende materialen, zoals textiel en technische materialen.
Protezioni impermeabilizzanti
110545_200
BAMA SNEAKER CARE is een effectieve zorg schuim voor alle kleuren en materialen van sneaker schoenen. De Bama Sneaker Care is zeer gemakkelijk in gebruik; spuit de verzorgingsschuim op een zachte doek of borstel voor het opbrengen van de Bama Sneaker Care.
De verzorgingsschuim is geschikt voor alle types sneakers en sportschoenen, ook voor alle TEX Membranen! Controleer voor gebruik van de Bama Sneaker Care eerst de kleurechtheid van het materiaal op een minder zichtbare plaats.
Inhoud: 200ml.
120075_250
TRG All Combi verfrist alle soorten leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Toepassing, leer, synthetisch leer, geolied leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Eigenschappen, verfrist en voedt de kleur van schoenen, handtassen en accessoires. Speciaal aanbevolen voor de combinatie van verschillende materialen en kleuren.
120230
Zelfglanzend met natuurlijke crèmewassen.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
113170_100
Creme Traditionelle reinigt, voedt en conditioneert fijne leersoorten.
134251_300
Het Nr. 1, gemakkelijk te gebruiken, veilige en in de was te gebruiken product met hoge prestaties voor het waterdicht maken van kleding voor nat weer.
Gebruik Nikwax TX.Direct® Wash-In in de wasmachine...
Voor het beste resultaat alle niet-wasbare delen verwijderen en de kleding eerst reinigen met Nikwax Tech Wash®. Het is niet nodig de kleding eerst te drogen voor het impregneren.
Verwijder alle zeepresten uit het zeepbakje.
Doe maximaal 2 kledingstukken inde wasmachine.
Gebruik 100ml per kledingstuk.
Draai een synthetisch wasprogramma op 30° en centrifugeer op lage toeren.
Kleding waarvan de afgeplakte naden losraken, niet in de machine wassen.*
Om de waterafstotende eigenschappen niet te verliezen altijd wassen met Nikwax Tech Wash®. Gebruik geen traditioneel wasmiddel.
145075_400
De Waterproof protector / impregneerspray biedt bescherming aan water en vlekken.
Het kan worden aangebracht op leer, suède, nubuck en textiel.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte stoten, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten.
111190
Schoencreme van Bama in een glazen pot.
Reinigt, voedt, geeft glans, haalt de kleur op en beschermt.
