Onderhoudsmiddelen
120160
Lakolie.
Herleeft de helderheid en voorkom barsten.
Verandert de kleur niet.
132066_100
Reinigingsvloeistof met opbrengspons voor gladleer, suède, nubuck en textiel.
Kan onverdund en dus direct worden toegepast.
Met frisse geur.
De opbrengspons absorbeert het vuil optimaal en zorgt voor een goede reiniging.
165151_250
Maakt gladleer, suède, nubuck en textiel water- en vuilafstotend.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
110215_200
BAMA Sneaker Protect spray geeft een langdurige bescherming tegen vlekken, water, sneeuw en zout. BAMA Sneaker Protect handhaaft ook bij dit product de hoogste kwaliteitsnormen. De spray van BAMA Sneaker Protect is geschikt voor alle soorten leer en texmaterialen. Te gebruiken op schoenen, tassen, meubels en kleding. Niet geschikt voor lakleer en metalen oppervlakken.
Controleer eerst de kleurechtheid op een minder zichtbare plaats van de schoenen voordat u de BAMA Sneaker Protect gebruikt op de gehele schoen. Breng regelmatig de BAMA Sneaker Protect op voor een optimale bescherming. Product zonder CFK's.
Inhoud: 200ml.
133701
Gemakkelijke en snelle schoenpoets met een sponsje in de deksel.
Hoeft niet uitgepoetst te worden!
140115
VOOR ZWART, zie art. 120460 > Leather Penetrating Dye
Dringt diep in het leer.
Niet geschikt voor nubuck, suède en lakleder.
GEBRUIKSAANWIJZING:
Oppervlakte goed schoonmaken met leder cleaner.
Gelijkmatig opbrengen met bijgeleverd kwastje.
indien nodig herhalen.
Laten drogen.
Daarna behandelen met een schoencrème voor een mooie glans.
192605
Handige sponsen om glad leer weer glimmend te maken.
In kleurloos, zwart en bruin.
150117
De LM Home Leather Shoes Care kit, is gemaakt voor de verzorging en het onderhoud van glad leren schoenen
Verpakking bevat 5 producten uit de LM Home lijn.
Kit Cura calzature in pelle
150015
LM Home schoencreme in een tube, dit zijn hoogwaardige cremes voor het polijsten en beschermen van leren schoenen.
Verkrijgbaar in 32 kleuren.
Crema per calzature in tubetto
120332
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.