Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
De gelee delicate werd speciaal gemaakt om de meest kostbare ledersoorten in uitmuntende conditie te houden. De crème zorgt voor een milde reiniging en voedt het leder dankzij de hoge concentratie aan bijenwas en shea butter.
Famaco collection 1931 Sublime Leather Cream. Créme Sublime van Famaco, topkwaliteit onderhoudscreme uit de collection 1931 van Famaco. De Famaco Crème Sublime Collection 1931 is een gekleurde schoencrème die de kleur van glad leer doet herleven. De gecombineerde werking van arganolie en natuurlijke wassen - bijenwas en carnaubawas - voedt en maakt glad leer glanzend.
Pro Room Biotic is een hypoallergene kamerspray welke gezonde, geurloze en veilige werk-, zit- en slaapomgeving creëert.
Pro Room Biotic neutraliseert onaangename en ongewenste geuren op kantoor in de werkplaats en binnenshuis.
Pro Room Biotic is een geurneutralisator op probiotische basis zonder dat de nadelige, uitdrogende eigenschappen van alcohol zijn toegevoegd aan het product.
Dit maakt dat Pro Room Biotic met recht een "groen" maar vooral veilig product genoemd mag worden.
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur. Geen verdere afwerking vereist.