Onderhoudsmiddelen
111130
Schoencreme in tube.
Voedt, beschermt, geeft glans en haalt kleur op.
165130
Marla schoencreme welke voedt, beschermt gladleer en herstelt de kleur. De schoenpoets van Marla in 50 kleuren!
Voorzien van bijenwas.
Pot à 50 ml.
145065
Famaco depper/flacon, herstelt de kleur van vaal geworden suède en nubuck en maakt waterafstotend.
150055_150
Waterafstotende spray op waterbasis biedt een uitstekende bescherming tegen water, vocht, vuil en vlekken.
Kan worden gebruikt op artikelen van leer en suède.
Ook uitstekend geschikt voor artikelen met verschillende materialen, zoals textiel en technische materialen.
150005
LM Home schoencreme, hoogwaardige creme voor het polijsten en beschermen van leren schoenen.
Crema per calzature
120220
Schoencreme in pot.
TRG poets
Zachte was op crèmebasis, met bijenwas.
Hoge dekkracht.
Voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Klik hier voor de kleurkaart
120335
Kleurstoffen die de kleur veranderen, zelfs van wit naar zwart.
Repareert bekrast en versleten leer.
Herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
Voor leer, synthetisch leer en canvas.
113170_100
Creme Traditionelle reinigt, voedt en conditioneert fijne leersoorten.
134251_300
Het Nr. 1, gemakkelijk te gebruiken, veilige en in de was te gebruiken product met hoge prestaties voor het waterdicht maken van kleding voor nat weer.
Gebruik Nikwax TX.Direct® Wash-In in de wasmachine...
Voor het beste resultaat alle niet-wasbare delen verwijderen en de kleding eerst reinigen met Nikwax Tech Wash®. Het is niet nodig de kleding eerst te drogen voor het impregneren.
Verwijder alle zeepresten uit het zeepbakje.
Doe maximaal 2 kledingstukken inde wasmachine.
Gebruik 100ml per kledingstuk.
Draai een synthetisch wasprogramma op 30° en centrifugeer op lage toeren.
Kleding waarvan de afgeplakte naden losraken, niet in de machine wassen.*
Om de waterafstotende eigenschappen niet te verliezen altijd wassen met Nikwax Tech Wash®. Gebruik geen traditioneel wasmiddel.
124095_150
Ontvettingsspray voor glad, generfd en aniline leder. Verwijdert vetvlekken uit meubels, jassen, schoenen etc. Minder geschikt voor geschuurde leersoorten zoals suède.
Bus zeer goed schudden. Op afstand van ca 15 cm opspuiten, ook rondom de te behandelen plek. Volkomen laten drogen totdat witte poeder laag zichtbaar is. ( ca. 2 uur). Niet geforceerd drogen. Poeder laag verwijderen met poetsdoek of stofzuiger. Indien vetvlek niet geheel is verwijderd, behandeling herhalen. Het leder, nadat het volkomen is opgedroogd, voorzichtig met een vochtige doek afnemen. Opfrissen en op kleur brengen met Cosmetic
