Onderhoudsmiddelen
145193
Indringende verf voor leder, suède en nubuck. Met kwast en handschoen.
120095_100
Verruimt de binnenkant van de schoen.
Toepassing, voor glad leer.
Eigenschappen, Maakt de schoen flexibel en aanpasbaar aan de vorm van de voet. Elimineert druk en krassen waardoor pijn wordt vermeden.
120564
Zelfglans met natuurlijke crèmewassen in een kg verpakking.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
113160_75
Kleurhersteller voor alle witte schoenen en sportschoenen in glad-kunstleer en textiel.
Herstelt de witte kleur.
134241_300
De Nikwax Dons Proof is een impregneer (wash-in) voor alle soorten donskleding en -slaapzakken. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan, waardoor je kleding of slaapzak (weer) beter bestand is tegen wat vochtigere omstandigheden.
*Op waterbasis, milieuvriendelijk, niet ontvlambaar en niet giftig.
*Als je je kleding flink hebt gedragen en het is vuil dan is het ons advies om het kledingstuk eerst te wassen met een wasmiddel dat geschikt is voor jouw kledingstuk alvorens je het opnieuw impregneert.
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
124080
Deer suedespray.
Leverbaar in 15 kleuren.
Maak schoenen eerst schoon met een suède borstel.
Verwijder evt vlekken met een suède-gum of suedeblock.
Haal de kleur weer op met de Deerspray.
Even laten drogen en zacht opborstelen.
120005
Elastische verf in spuitbus, eerder bekend onder de naam Magix. Verf voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
145195
Famaco vloeibare verf voor leder.
De verf verandert de kleur.
Wordt geleverd met spons en penseel.
Geschikt voor gladleder.