Onderhoudsmiddelen
145040
Schoencrème verrijkt met echte bijenwas.
Biedt een extra glans effect aan.
Ideaal om extra glans te maken.
132015_60
Verzorgende en licht reinigende gel is geschikt voor glad leer, metallic, nappa en nubuck. De gel is lekker vloeibaar en daarom gemakkelijk aan te brengen op het leer.
110225_100
BAMA SNEAKER FRESH is afkomstig uit de nieuwe lijn sneaker verzorgingsproducten van Bama. Sneaker Fresh is een schoen deodorant.
GEBRUIKSAANWIJZING
Het product goed schudden met de dispenser naar beneden. Vervolgens steek je de deodorant in de schoen met de grotere opening naar de neus.
Dan de deodorant naar beneden drukken en 1 seconde spuiten. Inhoud 100 ml.
120062_400
Waterafstotende spray voor leer, gevet leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Maakt waterbestendig en voorkomt vuil.
Formulering ontwikkeld op basis van de wetenschap van nanotechnologie
Verandert de originele kleuren of de natuurlijke kenmerken van het leer niet.
Belemmert de ademende werking niet.
Getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
Formulering met fluor bevat geen PFOS of PFOA.
120460
Kleurstof alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om TRG Schoencrème aan te brengen zodra het verfproces is voltooid.
Voor leer en synthestisch leer.
132040_1000
Collonil Wonderspray voor het op kleur brengen van verkleurde suède en nubuck materialen.
134792_125
De Nikwax Fabric & Leather Spray is een veilig Spray-On impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze spray kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
145110_150
Color Fix neutraliseert kleuren, zodat kleur van de schoenen niet afgeven op sokken, panty's of kousen.
Houd de bus op 20 cm afstand en spuit de binnenkant van de schoen in met korte tussenpozen, vermijd langdurig spuiten, laten drogen, deze behandeling zonodig twee keer herhalen voor het beste resultaat.
111130
Schoencreme in tube.
Voedt, beschermt, geeft glans en haalt kleur op.