Onderhoudsmiddelen
145070_250
De Waterproof protector biedt bescherming aan water en vlekken.
Het kan worden aangebracht op leer, suède, nubuck en textiel.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte stoten, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
165121
De schoen creme in een tube van 50 ml. Voedt en beschermt gladleer en herstelt de kleur.
145045
Voedende lotion op basis van wax.
Reinigt, voedt en maakt het leder soepel.
192605
Handige sponsen om glad leer weer glimmend te maken.
In kleurloos, zwart en bruin.
110753_100
Effectieve geurverwijdering met de kracht van de natuur..
Of het nu na een lange dag of een avondje stappen is, schoenen hebben soms gewoon een frisse neus nodig. De productinnovatie MAGIC FRESHENER is gebaseerd op microbiologie en verwijdert effectief slechte geuren zonder chemicaliën en in harmonie met de natuur. In tegenstelling tot conventionele en op chemie gebaseerde producten, werkt MAGIC FRESHENER met een 2-fasen werkingsprincipe. Met behulp van slimme micro-organismen vernietigen absorbeerders van plantaardige oorsprong de voedingsbasis van de geurveroorzakende bacteriën en zorgen voor een onmiddellijke en langdurige frisheid.
150005
LM Home schoencreme, hoogwaardige creme voor het polijsten en beschermen van leren schoenen.
Crema per calzature
120220
Schoencreme in pot.
TRG poets
Zachte was op crèmebasis, met bijenwas.
Hoge dekkracht.
Voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Klik hier voor de kleurkaart
120335
Kleurstoffen die de kleur veranderen, zelfs van wit naar zwart.
Repareert bekrast en versleten leer.
Herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
Voor leer, synthetisch leer en canvas.
133105_200
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op meubelen,schoenen, tassen, jassen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend.
Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.