Onderhoudsmiddelen
120075_250
TRG All Combi verfrist alle soorten leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Toepassing, leer, synthetisch leer, geolied leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Eigenschappen, verfrist en voedt de kleur van schoenen, handtassen en accessoires. Speciaal aanbevolen voor de combinatie van verschillende materialen en kleuren.
120340
Verf die de kleur verandert, zelfs van wit naar zwart in 5 Fluoriserende kleuren.
Repareert bekrast en versleten leer.
Herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
Voor leer, synthetisch leer en canvas.
133126_300
Een impregneermiddel dat al uw hightech (sport)kleding opnieuw vuil- en waterafstotend kan maken volgens de wash- in methode.
Het herstelt de specifieke eigenschappen van deze ademende waterdichte kleding ook als u deze in de machine wast!
145058_100
Raviv Daim herstelt verkleurde suède en nubuck.
Verwijder stof met een natuurlijke crêpe borstel.
Spray op 15 cm afstand.
Laten drogen gedurende 15 minuten.
145206_100
De gelee delicate werd speciaal gemaakt om de meest kostbare ledersoorten in uitmuntende conditie te houden. De crème zorgt voor een milde reiniging en voedt het leder dankzij de hoge concentratie aan bijenwas en shea butter.
145010
Famacolor is een kleurende crème van 15 ml. die volledige dekking biedt, gebruikt om passende tinten te vernieuwen en herstellen van beschadigd leer.
145040
Schoencrème verrijkt met echte bijenwas.
Biedt een extra glans effect aan.
Ideaal om extra glans te maken.
145204
Famaco collection 1931 Sublime Leather Cream. Créme Sublime van Famaco, topkwaliteit onderhoudscreme uit de collection 1931 van Famaco. De Famaco Crème Sublime Collection 1931 is een gekleurde schoencrème die de kleur van glad leer doet herleven. De gecombineerde werking van arganolie en natuurlijke wassen - bijenwas en carnaubawas - voedt en maakt glad leer glanzend.
Zie kleurkaarten132010
Schoencrème van het merk Collonil.
Verzorgt en voedt gladleer.
Geeft het leer souplesse.
Verkrijgbaar in vele kleuren.
