Onderhoudsmiddelen
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
132015_60
Verzorgende en licht reinigende gel is geschikt voor glad leer, metallic, nappa en nubuck. De gel is lekker vloeibaar en daarom gemakkelijk aan te brengen op het leer.
145029_100
Schoonmaak creme voor metallic leer.
Met bijenwas en carnauba wax.
Reinigt zachtjes en verfrist de originele mooie uitstraling.
120070_250
Kleurloze spray om leer en synthetisch leer te polijsten.
Eigenschappen, verheldert het oppervlak van gladde leren kledingstukken. Herstelt de kleuren die dof zijn geworden door zonlicht of andere oorzaken.
Eenvoudig aan te brengen.
120135_75
Zeepachtig middel.
Toepasbaar op alle kleuren.
Speciaal ontworpen spons voor diepe reiniging.
111270_50
Reinigt, voedt, geeft glans en haalt de kleur op voor alle gladde leder soorten.
145058_100
Raviv Daim herstelt verkleurde suède en nubuck.
Verwijder stof met een natuurlijke crêpe borstel.
Spray op 15 cm afstand.
Laten drogen gedurende 15 minuten.
145196_50
Famaco Fama eco. Schoencrème zonder oplosmiddelen en is verrijkt met cederhout olie. Reinigt en voedt, verzacht en beschermt glad leer.
Hoe te gebruiken:
Breng de poets dun aan met een aanbrengborstel of doekje.
Laat de poets 2 á 3 minuten intrekken
Poets uit met een uitpoetsborstel of doekje.
Tips:
Gebruik borstels met paardenhaar, deze kun je na het poetsen gemakkelijk uitwassen met lauw water en wat handzeep zodat de borstel weer schoon in de kast ligt voor de volgende poetsbeurt.