Onderhoudsmiddelen
120025
Opvolger van de Magix/Grison Indringverf.
Kleurstof op basis van alcohol, voor het verven van gladleer en glad synthetisch leer.
120005
Elastische verf in spuitbus, eerder bekend onder de naam Magix. Verf voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
145195
Famaco vloeibare verf voor leder.
De verf verandert de kleur.
Wordt geleverd met spons en penseel.
Geschikt voor gladleder.
145042_399_100
High Gloss is een hoogwaardige pasta met bijenwas, die een glanzende spiegelafwerking geeft (veel sneller dan een standaard waxpasta).
145193
Indringende verf voor leder, suède en nubuck. Met kwast en handschoen.
120095_100
Verruimt de binnenkant van de schoen.
Toepassing, voor glad leer.
Eigenschappen, Maakt de schoen flexibel en aanpasbaar aan de vorm van de voet. Elimineert druk en krassen waardoor pijn wordt vermeden.
110205_400
Voor alle materialen, behalve lakleer, metallic en stretch.
materialen.
Voor alle schoenen, jassen en tassen.
Niet geschikt voor lakleer, metallic en stretch-materialen!!
Extra krachtige bescherming en afstotende werking
Beschermt materialen tegen water en vuil
Met nano-deeltjes, die meer bescherming bieden, versterkt afparel-effect
*** getest en aanbevolen voor TEX materialen ***
GEBRUIKSAANWIJZING
Stof en vuil verwijderen van oppervlakte - schud de spuitbus voor gebruik,
spuit gelijkmatig vanaf een afstand van 20 cm zonder het materiaal doornat te maken - goed laten drogen.
***KLEURECHTHEID TESTEN OP EEN ONOPVALLENDE PLAATS***
124095_150
Ontvettingsspray voor glad, generfd en aniline leder. Verwijdert vetvlekken uit meubels, jassen, schoenen etc. Minder geschikt voor geschuurde leersoorten zoals suède.
Bus zeer goed schudden. Op afstand van ca 15 cm opspuiten, ook rondom de te behandelen plek. Volkomen laten drogen totdat witte poeder laag zichtbaar is. ( ca. 2 uur). Niet geforceerd drogen. Poeder laag verwijderen met poetsdoek of stofzuiger. Indien vetvlek niet geheel is verwijderd, behandeling herhalen. Het leder, nadat het volkomen is opgedroogd, voorzichtig met een vochtige doek afnemen. Opfrissen en op kleur brengen met Cosmetic