Onderhoudsmiddelen
145058_100
Raviv Daim herstelt verkleurde suède en nubuck.
Verwijder stof met een natuurlijke crêpe borstel.
Spray op 15 cm afstand.
Laten drogen gedurende 15 minuten.
124095_150
Ontvettingsspray voor glad, generfd en aniline leder. Verwijdert vetvlekken uit meubels, jassen, schoenen etc. Minder geschikt voor geschuurde leersoorten zoals suède.
Bus zeer goed schudden. Op afstand van ca 15 cm opspuiten, ook rondom de te behandelen plek. Volkomen laten drogen totdat witte poeder laag zichtbaar is. ( ca. 2 uur). Niet geforceerd drogen. Poeder laag verwijderen met poetsdoek of stofzuiger. Indien vetvlek niet geheel is verwijderd, behandeling herhalen. Het leder, nadat het volkomen is opgedroogd, voorzichtig met een vochtige doek afnemen. Opfrissen en op kleur brengen met Cosmetic
124092
Onderhoudsmiddel voor afgedekte, gladde en generfde ledersoorten.
Voedt en verzorgt leder.
Door het regelmatig met Cosmetic For Leather te behandelen behoudt het de natuurlijke souplesse.
Speciaal ontwikkeld voor meubelleder, niet geschikt voor suéde.
GEBRUIKSAANWIJZING:
Het leder eerst reinigen met Multi Cleaner.
Fles schudden voor gebruik.
Cosmetic For Leather in transparant of bijpassende kleur gebruiken.
Enkele druppels met een zachte doek opbrengen en goed uitwrijven.
133000
Ledercrème / Ledervet is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het leder soepel. Conserveert het leder en is te gebruiken. op schoenen, zadels, hoofdstellen etc.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
Gebruiksaanwijzing:
Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven. Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
145204
Famaco collection 1931 Sublime Leather Cream. Créme Sublime van Famaco, topkwaliteit onderhoudscreme uit de collection 1931 van Famaco. De Famaco Crème Sublime Collection 1931 is een gekleurde schoencrème die de kleur van glad leer doet herleven. De gecombineerde werking van arganolie en natuurlijke wassen - bijenwas en carnaubawas - voedt en maakt glad leer glanzend.
Zie kleurkaarten110756
De MAGIC PROTECTOR, de bijzonder effectieve impregneermiddel voor alle materialen, biedt langdurige bescherming en is bijzonder zacht voor materiaal, mens en milieu. De magische functie van het lotusbladeffect verandert de oppervlaktestructuur vergelijkbaar met die van een lotusblad in de natuur: vuil en water worden afgestoten.
132010
Schoencrème van het merk Collonil.
Verzorgt en voedt gladleer.
Geeft het leer souplesse.
Verkrijgbaar in vele kleuren.
150062_250
Deze oplossing bevat 75% alcohol, waardoor een effectieve ontsmetting voor schoenen en voorwerpen van diverse materialen wordt gegarandeerd.De frisse en delicate muntgeur laat een aangename geur achter.
Igienizzante ultra
120100_100
Spray à 100 ml.
Voor alle leertypes
Eigenschappen:
Fixeert de kleur aan de binnenkant van de schoen.
Voorkomt verkleuring op voeten en sokken.