Onderhoudsmiddelen
153900
Eén theelepel Voetcare kristallen in elke schoen gedurende vijf tot acht dagen en u bent gegarandeerd vrij van zweetvoeten en geurtjes.
Ook geschikt bij zwemmerseczeem.
Voetcare heeft verder een ontsmettende werking.
145110_150
Color Fix neutraliseert kleuren, zodat kleur van de schoenen niet afgeven op sokken, panty's of kousen.
Houd de bus op 20 cm afstand en spuit de binnenkant van de schoen in met korte tussenpozen, vermijd langdurig spuiten, laten drogen, deze behandeling zonodig twee keer herhalen voor het beste resultaat.
145206_100
De gelee delicate werd speciaal gemaakt om de meest kostbare ledersoorten in uitmuntende conditie te houden. De crème zorgt voor een milde reiniging en voedt het leder dankzij de hoge concentratie aan bijenwas en shea butter.
140111
Schoencrème voor onderhoud van uw schoenen.Beschermt tegen vocht, vuil en vlekken.
Voor dekkende crème, zie artikel 140117
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
132015_60
Verzorgende en licht reinigende gel is geschikt voor glad leer, metallic, nappa en nubuck. De gel is lekker vloeibaar en daarom gemakkelijk aan te brengen op het leer.
145029_100
Schoonmaak creme voor metallic leer.
Met bijenwas en carnauba wax.
Reinigt zachtjes en verfrist de originele mooie uitstraling.
120070_250
Kleurloze spray om leer en synthetisch leer te polijsten.
Eigenschappen, verheldert het oppervlak van gladde leren kledingstukken. Herstelt de kleuren die dof zijn geworden door zonlicht of andere oorzaken.
Eenvoudig aan te brengen.
120460
Kleurstof alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om TRG Schoencrème aan te brengen zodra het verfproces is voltooid.
Voor leer en synthestisch leer.
