Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
Pro Room Biotic is een hypoallergene kamerspray welke gezonde, geurloze en veilige werk-, zit- en slaapomgeving creëert.
Pro Room Biotic neutraliseert onaangename en ongewenste geuren op kantoor in de werkplaats en binnenshuis.
Pro Room Biotic is een geurneutralisator op probiotische basis zonder dat de nadelige, uitdrogende eigenschappen van alcohol zijn toegevoegd aan het product.
Dit maakt dat Pro Room Biotic met recht een "groen" maar vooral veilig product genoemd mag worden.
Deze oplossing bevat 75% alcohol, waardoor een effectieve ontsmetting voor schoenen en voorwerpen van diverse materialen wordt gegarandeerd.De frisse en delicate muntgeur laat een aangename geur achter.
Beschermt tegen water vuil en vlekken.
Voor alle materialen, behalve lakleer en
microfiber.
Voor alle schoenen, behalve lakleer en microfiber schoenen
Beschermt tegen water, vuil en vlekken
Fluorkoolstof voorkomt dat er water in het materiaal binnendringt
GEBRUIKSAANWIJZING
Verwijder stof en vuil van oppervlakte,
schud de spuitbus voor gebruik,
spuit gelijkmatig vanaf een afstand van 20 cm,
10 minuten laten drogen.
Tex-waterproof spray-on is een impregneermiddel op waterbasis volgens de spray methode.
Het maakt de buitenstof van buiten(sport) high tech kleding opnieuw waterafstotend en vuil werend, zonder het ademend vermogen (hardshell, softshell) aan te tasten.