Onderhoudsmiddelen
133128_300
Tex-waterproof spray-on is een impregneermiddel op waterbasis volgens de spray methode.
Het maakt de buitenstof van buiten(sport) high tech kleding opnieuw waterafstotend en vuil werend, zonder het ademend vermogen (hardshell, softshell) aan te tasten.
145110_150
Color Fix neutraliseert kleuren, zodat kleur van de schoenen niet afgeven op sokken, panty's of kousen.
Houd de bus op 20 cm afstand en spuit de binnenkant van de schoen in met korte tussenpozen, vermijd langdurig spuiten, laten drogen, deze behandeling zonodig twee keer herhalen voor het beste resultaat.
145090_300
Multi + kan worden toegepast op glad leer, suède en textiel.
Het beschermt, verzorgt en herstelt kleur.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte pozen, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten, dan het materiaal met borstel nawrijven.
140117
Kleurende crème in potje à 50 ml.
VG kleurcreme met pigment voor beschadigde plekken.
De VG kleur creme!
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
145042_399_100
High Gloss is een hoogwaardige pasta met bijenwas, die een glanzende spiegelafwerking geeft (veel sneller dan een standaard waxpasta).
110236_100
De schoendeo van Bama.
Zorgt voor een aangename frisse geur.
In alle soorten schoenen.
Neutraliseert onaangename geuren en frist de schoen op.
Zorgt voor een aangename frisse, dermatologisch geteste geur.
48-uur werkzaam.
Frisheid van hiel tot teen.
GEBRUIKSAANWIJZING
Duo-sproeikop aan de onderzijde open draaien
hierna krijgt u via een eenvoudige drukbeweging frisheid in de hele schoen.
120075_250
TRG All Combi verfrist alle soorten leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Toepassing, leer, synthetisch leer, geolied leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Eigenschappen, verfrist en voedt de kleur van schoenen, handtassen en accessoires. Speciaal aanbevolen voor de combinatie van verschillende materialen en kleuren.
120335
Kleurstoffen die de kleur veranderen, zelfs van wit naar zwart.
Repareert bekrast en versleten leer.
Herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
Voor leer, synthetisch leer en canvas.