Onderhoudsmiddelen
132099_200
Collonil Waxleather beschermt, verzorgt en voedt gewaxte- en matte leersoorten.
Met bijenwas.
Geschikt voor o.a.
analine, nappa en pull up leer.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
165124_75
Marla witsel, maakt schoenen gemaakt van leer of textiel hagelwit.
145150_100
Mink-olie die in de diepte, voedt en beschermt.
Borstel met een zachte borstel om stof te verwijderen.
Het toepassen van vet met behulp van een doek, op het oppervlak van het leder.
Eenmaal droog, wrijven met een zachte doek.
Kleur: kleurloos.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
165121
De schoen creme in een tube van 50 ml. Voedt en beschermt gladleer en herstelt de kleur.
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
134261_300
NikWax Softshell Proof zorgt voor en langdurige waterafstotende werking en herstelt de ademende werking van de softshell jas. Daarnaast zorgt het voor herstel van impregnatie die verloren ging door wrijving of slijtage.
188020_500
Pro Room Biotic is een hypoallergene kamerspray welke gezonde, geurloze en veilige werk-, zit- en slaapomgeving creëert.
Pro Room Biotic neutraliseert onaangename en ongewenste geuren op kantoor in de werkplaats en binnenshuis.
Pro Room Biotic is een geurneutralisator op probiotische basis zonder dat de nadelige, uitdrogende eigenschappen van alcohol zijn toegevoegd aan het product.
Dit maakt dat Pro Room Biotic met recht een "groen" maar vooral veilig product genoemd mag worden.
145029_100
Schoonmaak creme voor metallic leer.
Met bijenwas en carnauba wax.
Reinigt zachtjes en verfrist de originele mooie uitstraling.
120075_250
TRG All Combi verfrist alle soorten leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Toepassing, leer, synthetisch leer, geolied leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Eigenschappen, verfrist en voedt de kleur van schoenen, handtassen en accessoires. Speciaal aanbevolen voor de combinatie van verschillende materialen en kleuren.
