Onderhoudsmiddelen
133000
Ledercrème / Ledervet is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het leder soepel. Conserveert het leder en is te gebruiken. op schoenen, zadels, hoofdstellen etc.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
Gebruiksaanwijzing:
Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven. Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
145200
Famaco Intense Balm 1931
De Baume Intense is een echt verfraaiende formule. Zijn speciale formule verrijkt met bijenwas, carnauba en cedar olie maakt het mogelijk om hoogglans en patina te creëren.
150025
Kleurherstellende suede/nubuck spray is een sterk gepigmenteerde formule om de kleur van schoenen, tassen en kledingstukken in suède en nubuck te vernieuwen.
Rinnovatore camoscio
110545_200
BAMA SNEAKER CARE is een effectieve zorg schuim voor alle kleuren en materialen van sneaker schoenen. De Bama Sneaker Care is zeer gemakkelijk in gebruik; spuit de verzorgingsschuim op een zachte doek of borstel voor het opbrengen van de Bama Sneaker Care.
De verzorgingsschuim is geschikt voor alle types sneakers en sportschoenen, ook voor alle TEX Membranen! Controleer voor gebruik van de Bama Sneaker Care eerst de kleurechtheid van het materiaal op een minder zichtbare plaats.
Inhoud: 200ml.
145108_100
Blotevoetenspray met zijdeproteïnen.
Vermindert wrijving in de schoen.
Voorkomt irritatie en blaarvorming.
Geschikt voor gebruik in open en gesloten schoenen.
Gebruiksaanwijzing:
Spuit op de voeten vanaf een afstand van +/- 15 cm.
Laat drogen. Draag de schoenen direct.
Product dermatologisch getest.
120275
Zelfglansspons.
Voor fijn-, lak- en reptielleer.
Reinigingsspons doordrenkt met polijstmiddel voor automatische glans.
133114_300
Een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
133615_200
Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
145110_150
Color Fix neutraliseert kleuren, zodat kleur van de schoenen niet afgeven op sokken, panty's of kousen.
Houd de bus op 20 cm afstand en spuit de binnenkant van de schoen in met korte tussenpozen, vermijd langdurig spuiten, laten drogen, deze behandeling zonodig twee keer herhalen voor het beste resultaat.
