Onderhoudsmiddelen
145195
Famaco vloeibare verf voor leder.
De verf verandert de kleur.
Wordt geleverd met spons en penseel.
Geschikt voor gladleder.
150100_75
LM Shoe white reinigt en maakt lederen en canvas schoenen weer wit.
Niet voor suède en nubuck.
Bianchetto
150118
De LM Home Bag Care kit is gemaakt voor de verzorging en het onderhoud van tas en/of lederwaren. De kit is samengesteld uit producten uit de LM Home lijn,die een milde reiniging, voeding, beschermende en herstellende werking van het leer garanderen.
Kit Cura borse in pelle
120455
Suedeverf, alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om na het verven, het op te borstelen met een suede-nubuck borstel.
8 Kleuren - inhoud 50 ml.
120255
Crème op wasbasis verrijkt met fluoride.
Het voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Het fluoridegehalte geeft het bescherming tegen regen en vocht.
150065
LM Home Shoe stretch zet het leer van te strakke schoenen uit en verzacht het. In een bus van 200 ml.
Niet geschikt voor lakleer.
(altijd eerst op een onopvallende plek testen!)
133126_300
Een impregneermiddel dat al uw hightech (sport)kleding opnieuw vuil- en waterafstotend kan maken volgens de wash- in methode.
Het herstelt de specifieke eigenschappen van deze ademende waterdichte kleding ook als u deze in de machine wast!
165153_250
Deze lakspray van Marla verwijdert vuil en vet en herstelt de oorspronkelijke glans van lakleer en metallic
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
124092
Onderhoudsmiddel voor afgedekte, gladde en generfde ledersoorten.
Voedt en verzorgt leder.
Door het regelmatig met Cosmetic For Leather te behandelen behoudt het de natuurlijke souplesse.
Speciaal ontwikkeld voor meubelleder, niet geschikt voor suéde.
GEBRUIKSAANWIJZING:
Het leder eerst reinigen met Multi Cleaner.
Fles schudden voor gebruik.
Cosmetic For Leather in transparant of bijpassende kleur gebruiken.
Enkele druppels met een zachte doek opbrengen en goed uitwrijven.