Onderhoudsmiddelen
132040_1000
Collonil Wonderspray voor het op kleur brengen van verkleurde suède en nubuck materialen.
165124_75
Marla witsel, maakt schoenen gemaakt van leer of textiel hagelwit.
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
133701
Gemakkelijke en snelle schoenpoets met een sponsje in de deksel.
Hoeft niet uitgepoetst te worden!
133080
Een product voor het zware en achterstallige lederonderhoud.
Trekt zeer goed in het leder en conserveert hierdoor het leder optimaal.
Wordt gebruikt voor het onderhoud van dikkere ledersoorten, zadels, enz.
Gebruiksaanwijzing: Met doekje of kwast goed insmeren.
Enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Eerst proberen op een onopvallende plaats en niet op suède gebruiken.
Niet op de bovenkant van het zadel gebruiken.
133152
Een kleurherstellende ledercrème. Biedt lichte bescherming tegen vlekken en UV-straling en houdt het leder zacht en soepel. Het verlengt de levensduur en houdt het leder langer mooi. Verkrijgbaar in kleurloos en vele gangbare kleuren.
De opvolger van Beauty Finish
819498_250
LM Geurverfrisser met een citrusgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
150062_250
Deze oplossing bevat 75% alcohol, waardoor een effectieve ontsmetting voor schoenen en voorwerpen van diverse materialen wordt gegarandeerd.De frisse en delicate muntgeur laat een aangename geur achter.
Igienizzante ultra
120095_100
Verruimt de binnenkant van de schoen.
Toepassing, voor glad leer.
Eigenschappen, Maakt de schoen flexibel en aanpasbaar aan de vorm van de voet. Elimineert druk en krassen waardoor pijn wordt vermeden.
