Verbruiks artikelen
819440
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van opgeruwd leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Een vochtige doek over het oppervlak halen en alle vuilresten goed verwijderen. Het product aanbrengen op het vochtige leer en borstelen met messingborstels. Indien nodig herhalen.
922250
Lamellenschijf ter vervanging van de grote bimskap.
Afmeting schijf 125 x 15 mm
900100
Meest courante reparatie stikmachinegaren
van katoen.
Diverse kleuren.
819403
Het product is bedoeld voor het reinigen, hydrateren, reconstrueren van het pigment en beschermen, 4 in 1. Hoogwaardig product voor de behandeling van leer en schoenen. Het hydraterende vermogen heeft een onmiddellijk herstellend effect op de kenmerken van het leer; dankzij de reconstructie van het pigment is er ook een positief/reparerend effect merkbaar op krasjes en schuurplekjes. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Voor een juist gebruik van het product eventuele stofresten verwijderen met een vochtige doek, daarna het product op een insmeerborstel spuiten en borstelen totdat het product is opgenomen, enkele seconden wachten en dan met een doek het leer glans geven.
819518_1000
Een delicate wasgelcreme zonder agressieve oplosmiddelen. Perfect voor het reinigen en voeden van gladde en hoogwaardige leersoorten.
Geschikt voor gebruik op leren laarzen, tassen, banken en stoelen.
"LM Gel Delicato"
819420_250
Innovatief product voor het waterafstotend maken van artikelen van leer, stof, suède, nubuck en technische stoffen. De formule zonder oplosmiddelen maakt het product veilig en tegelijkertijd efficiënt. Het product bevat een speciale was die een dun beschermlaagje vormt, dat het behandelde artikel beschermt tegen water en vlekken. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Het product opspuiten en minstens 30 minuten wachten voordat u het artikel aan water blootstelt. De werking wordt verbeterd als u het product na het aanbrengen goed laat drogen.