Verbruiks artikelen
816895_15
Meest verkochte lijm, voor alle toepassingen.
Ook wel bekend onder de naam Kleefgoud
819518_1000
Een delicate wasgelcreme zonder agressieve oplosmiddelen. Perfect voor het reinigen en voeden van gladde en hoogwaardige leersoorten.
Geschikt voor gebruik op leren laarzen, tassen, banken en stoelen.
"LM Gel Delicato"
813970_1000
Primer S411 voor Micro kun je het beste gebruiken met 3% desmodur, laat het dan 20 minuten drogen en gebruik hierna de Polyurethaan lijm, de Poligrip M329.
818290
Een set van 4 kunststof reservoirs van 0,40 ltr
inclusief houder voor uw zolenbeits en wasverf.
Inclusief 4 sponskwasten.
Deze kwastjes zijn ook los verkrijgbaar!
819730
Polijstwas, voor het aanbrengen van hoogglans door middel van de garenborstel
814320
Universele lijm voor de meest voorkomende materialen aan de schoen.
Verlijmt alle gangbare materiaalcombinaties, ook PVC en TPU.
Droogtijd: 5 - 40 minuten
819403
Het product is bedoeld voor het reinigen, hydrateren, reconstrueren van het pigment en beschermen, 4 in 1. Hoogwaardig product voor de behandeling van leer en schoenen. Het hydraterende vermogen heeft een onmiddellijk herstellend effect op de kenmerken van het leer; dankzij de reconstructie van het pigment is er ook een positief/reparerend effect merkbaar op krasjes en schuurplekjes. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Voor een juist gebruik van het product eventuele stofresten verwijderen met een vochtige doek, daarna het product op een insmeerborstel spuiten en borstelen totdat het product is opgenomen, enkele seconden wachten en dan met een doek het leer glans geven.