Verbruiks artikelen
819510_250
Droge vlekverwijderingsspray op oplosmiddelbasis voor het verwijderen van olie- en vetvlekken van schoenen, tassen en andere producten van leer, suede, nubuck en stoffen.
* altijd het product op een onopvallende plek testen!*
"LM Smacchitore A Secco Spray"
819294
SFORMATURA 340
Transparante kleur op basis van was en spreidende harsen met uitstekende glans-, verzachtings- en kleur eigenschappen. Ook verkrijgbaar in een versie met hoge dekking voor het maskeren van onvolkomenheden en vlekken op de zool > zie art. 819200.
Aanbrengen met een platte borstel op de gepolijste zool, laat een paar minuten drogen, borstel lichtjes met een lange, zachte paardenhaarborstel.
Kleuren:
Kleurloos (Cuoio)
Middelbruin (Marrone)
Donkerbuin (Marrone scuro)
Zwart ( Nero)
819162
Kantenverf in depper/flacon voor leder, rubber en kunststof.
Sponsjes voor deze kantenverf zijn los verkrijgbaar.
Verkrijgbaar in 75 ml en 500 ml.
818248
Dikke atoomlijm.
Voor uitmuntende verlijming van vele soorten
materialen. In het bijzonder voor sterk absorberende
oppervlakten.
819415
Hoogwaardig product op basis van kwaliteitswassen. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Het product met een katoenen doek aanbrengen op de leren gedeelten die moeten worden gehydrateerd en gereinigd. Nadat het product helemaal is opgenomen, afwerken met een zachte, droge doek.
Inhoud: 230 ml welke later wordt vervangen door
250 ml.