Verbruiks artikelen
819442
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van opgeruwd leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Een vochtige doek over het oppervlak halen en alle vuilresten goed verwijderen. Het product aanbrengen op het vochtige leer en borstelen met messingborstels. Indien nodig herhalen.
819507_250
Gebruiksklaar schuimspray wasmiddel met een hoog vlekverwijderend vermogen voor leer, suède, technische stoffen en multimaterialen.
813940_250
Eéncomponent Primer voor PU-schuimzolen, ook geschikt voor TPU. Versterkt het schuim en optimaliseert de interactie tussen het materiaal en alle Renia CR-gebaseerde lijmen.
Schuim: Breng de lijm onmiddelijk na gebruik van de Primer aan.
TPU: De Primer 1-2 minuten laten drogen, verlijmen met Colle de Cologne.
Voorstrijkmiddel voor PUR.
819730
Polijstwas, voor het aanbrengen van hoogglans door middel van de garenborstel
814330
Contactlijm voor alle gangbare materialen rond schoenen en orthopedische toepassingen, behalve geplastificeerd PVC en PE/PP. Lijm ideaal voor serieproductie en grote oppervlakken vanwege een lange open tijd.
Vulkofest is tolueenvrij.
Open tijd: 15 - 120 minuten
819462
PROALC ontsmettingsmiddel is een hydroalcoholische oplossing met 75% alcohol.
Alle producten uit de PROALC-productlijn hebben een chemische oplossing die zowel antibacterieel is als het Covid19-virus kan doden. We gebruiken alleen de hoogste kwaliteit ethanolalcohol in de samenstelling.
818232
Voor uitmuntende verlijming van vele soorten
materialen. In het bijzonder voor sterk absorberende
oppervlakten.
For bonding higly porous and uneven surfaces.
Vervanger van de VG atoomlijm