Verbruiks artikelen
814200
Kunststoflijm voor alle gangbare materialen rondom de schoen en bij orthopedische toepassingen, behalve EVA en PE/PP.
Optimaal voor PU, TPU, PVC en TR (gehalogeneerd). Kan koud of met warmte-activering worden gebruikt.
Deze lijm bevat géén Colofonium (= pijnhars).
Open tijd: 5 - 30 minuten
813940_250
Eéncomponent Primer voor PU-schuimzolen, ook geschikt voor TPU. Versterkt het schuim en optimaliseert de interactie tussen het materiaal en alle Renia CR-gebaseerde lijmen.
Schuim: Breng de lijm onmiddelijk na gebruik van de Primer aan.
TPU: De Primer 1-2 minuten laten drogen, verlijmen met Colle de Cologne.
Voorstrijkmiddel voor PUR.
819730
Polijstwas, voor het aanbrengen van hoogglans door middel van de garenborstel
819400
Het product is bedoeld voor het reinigen, hydrateren, reconstrueren van het pigment en beschermen, 4 in 1. Hoogwaardig product voor de behandeling van leer en schoenen. Het hydraterende vermogen heeft een onmiddellijk herstellend effect op de kenmerken van het leer; dankzij de reconstructie van het pigment is er ook een positief/reparerend effect merkbaar op krasjes en schuurplekjes. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Voor een juist gebruik van het product eventuele stofresten verwijderen met een vochtige doek, daarna het product op een insmeerborstel spuiten en borstelen totdat het product is opgenomen, enkele seconden wachten en dan met een doek het leer glans geven.
Zie kleurkaarten819442
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van opgeruwd leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Een vochtige doek over het oppervlak halen en alle vuilresten goed verwijderen. Het product aanbrengen op het vochtige leer en borstelen met messingborstels. Indien nodig herhalen.
819507_250
Gebruiksklaar schuimspray wasmiddel met een hoog vlekverwijderend vermogen voor leer, suède, technische stoffen en multimaterialen.
813977_750
Desmodur verharder. Zeer geschikt als verharder in combinatie met de Polyurethane lijm, de Poligrip M329 (art. 817010) voor TR met EVA en rubber met TR en rubber met rubber.
Dit geeft bijna een gegarandeerde verbinding vooral bij orthopedische toepassingen. Verder zeer geschikt voor het verlijmen van sneakers en wandelschoenen.