Verbruiks artikelen
818600
Spuitflacon om leder zachter te maken om éénvoudiger te verwerken.
Flacon wordt geleverd zonder spuit.
De spuit is los te bestellen. ( zie artikelnummer 818800)
819442
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van opgeruwd leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Een vochtige doek over het oppervlak halen en alle vuilresten goed verwijderen. Het product aanbrengen op het vochtige leer en borstelen met messingborstels. Indien nodig herhalen.
819507_250
Gebruiksklaar schuimspray wasmiddel met een hoog vlekverwijderend vermogen voor leer, suède, technische stoffen en multimaterialen.
819200
ACI Wasverf welke eerder werd geleverd als de V.G. Wasverf.
Zeer geschikt voor een een mooie gladde afwerking. Eventuele oneffenheden in het leer worden met deze wasverf (behalve kleurloos) mooi opgevuld.
Kleuren:
Kleurloos (Transparente)
Mahonie (Bulgaro B05)
Middelbruin ( Marrone m12)
Donkerbuin (Testa di moro T01)
Zwart ( Nero)
818290
Een set van 4 kunststof reservoirs van 0,40 ltr
inclusief houder voor uw zolenbeits en wasverf.
Inclusief 4 sponskwasten.
Deze kwastjes zijn ook los verkrijgbaar!
813940_250
Eéncomponent Primer voor PU-schuimzolen, ook geschikt voor TPU. Versterkt het schuim en optimaliseert de interactie tussen het materiaal en alle Renia CR-gebaseerde lijmen.
Schuim: Breng de lijm onmiddelijk na gebruik van de Primer aan.
TPU: De Primer 1-2 minuten laten drogen, verlijmen met Colle de Cologne.
Voorstrijkmiddel voor PUR.