Verbruiks artikelen
819479
Een dekkende verf om de kleur van artikelen van leer, kunstleer,stof, canvas en vele andere materialen te veranderen, deze te personaliseren of op te knappen.
Dankzij zijn formule en concentratie van
kwalitatief hoogstaande pigmenten, heeft het product een hoge dekkingsgraad, blijft het flexibel, hecht het
zich goed vast aan het object en voelt het zacht aan.
813972_1000
Ontvet het materiaal, zonder te schuren breng je de primer PU 412 op. Laat deze 40 minuten drogen en verlijm het met de Polyurethaan lijm, de Poligrip M329.
Laat deze drogen of activeer deze, hierna licht aanpersen.
812116_1
Een- en tweecomponenten contactlijm voor de
verlijming van PUR-materialen alsmede
lederen en rubberen materialen, harde- en
zachte PVC-folien, textiel, kurk, karton.
TECHNISCHE GEGEVENS:
Droogtijd Ca 5 minuten.
Open tijd Ca 15 minuten; wanneer deze
overschreden wordt, kan de lijm
slechts nog geactiveerd verwerkt worden.
Activeringstemperatuur:70 - 80 ºC.
Potlife met verharder ca 5 uur.
Houdbaarheid ca 6 maanden in dichte
verpakking.
Opslag temperatuur niet beneden 5 ºC,
gevoelig voor vorst.
Voorheen VG Plast.
814000_10
Snellijm, hittebestendig.
Met een goede aanvangshechting, verlijmt alle schoenmaterialen behalve PVC, TPU, PE/PP.
Open tijd: 5 - 20 minuten
819420_250
Innovatief product voor het waterafstotend maken van artikelen van leer, stof, suède, nubuck en technische stoffen. De formule zonder oplosmiddelen maakt het product veilig en tegelijkertijd efficiënt. Het product bevat een speciale was die een dun beschermlaagje vormt, dat het behandelde artikel beschermt tegen water en vlekken. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Het product opspuiten en minstens 30 minuten wachten voordat u het artikel aan water blootstelt. De werking wordt verbeterd als u het product na het aanbrengen goed laat drogen.
819472
PROALC handgel is een hydroalcoholische oplossing met 75% alcohol.
Alle producten uit de PROALC-productlijn hebben een chemische oplossing die zowel antibacterieel is als het Covid19-virus kan doden. We gebruiken alleen de hoogste kwaliteit ethanolalcohol in de samenstelling.