Verbruiks artikelen
819423_250
LM Professional Foam Cleaner 250 ml
Schuimreiniger op waterbasis voor schoenen, tassen en andere artikelen in leer, suède, nubuck en canvas."
Bevat efficiënte diepreinigende eigenschappen die vuil en vlekken kunnen verwijderen en het natuurlijke gevoel van leer behouden.
Gebruiksaanwijziging:
Goed schudden. Pomp het schuim op een spons en breng aan op het leer. Reinig met lichte druk.
Overtollig schuim wegvegen en laten drogen.
Test het product altijd op een onopvallend deel van het artikel of de schoen.
Ook geschikt voor olie- en benzine vlekken.
817000
Een klassieke lijm met middelhoge viscositeit met een goede hitte weerstand welke seschikt is voor leer, rubber, thunit, textiel, micro, kurk en hout.
- een veelzijdige universele lijm
- sterke hechtkracht
- open tijd van ongeveer 1 uur
- droogtijd na verlijmen ongeveer 15 minuten
- mogelijk om te reactiveren
Deze lijm is zeerg eschikt om te gebruiken met
Primer S 411 en Desmodur.
818238_50
Onze nieuwe krachtige atoomlijm, middeldik.
De multifunctionele atoomlijm welke snel werkt voor alle dagelijkse en moeilijk verlijmbare materialen.
812000_5
Een componenten contactlijm voor de
verlijming van overleder, gevuld-, transparante-,
cel- en pororubber, kurk, vilt, textiel en hout.
Wakolfix Express kan zowel koud als geactiveerd
verwerkt worden.
TECHNISCHE GEGEVENS:
Droogtijd: Ca 2 - 4 minuten.
Open tijd: Ca 30 minuten.
Activeringstemperatuur:70 - 80 ºC.
Reinigen met VG verdunner.
Houdbaarheid Ca 6 maanden in dichte verpakking.
Opslag temperatuur niet beneden 5 ºC,
gevoelig voor vorst.
Voorheen VG Expresse NEW.
819435
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van glad leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Als het leer voor het gebruik van het product eerst wordt behandeld met LM Decapante, kan de kleurstof beter in het leer dringen. De kleurstof aanbrengen en laten drogen en daarna neutrale Was LM aanbrengen om het leer te voeden en te hydrateren.
Deze indringverf minimaal 4 uur laten drogen voor een zeer goede hechting.
819480
is een dekkende verf om de kleur van artikelen van leer, kunstleer,stof, canvas en vele andere materialen te veranderen, deze te personaliseren of op te knappen.
Dankzij zijn formule en concentratie van
kwalitatief hoogstaande pigmenten, heeft het product een hoge dekkingsgraad, blijft het flexibel, hecht het
zich goed vast aan het object en voelt het zacht aan.
819510_250
Droge vlekverwijderingsspray op oplosmiddelbasis voor het verwijderen van olie- en vetvlekken van schoenen, tassen en andere producten van leer, suede, nubuck en stoffen.
* altijd het product op een onopvallende plek testen!*
"LM Smacchitore A Secco Spray"