Verbruiks artikelen
817010_0,85
Lijm met een middelhoge viscositeit met een hoge hitte weerstand.
Te gebruiken voor,
Leer, rubber, TR, PU, micro, PVC, thunit, nylon, polyester en ABS
Verlijming van TPU met EVA
- TPU ontvetten (reinigen bijv. met Cleaner Strong, art. 819410)
- 20 minuten laten drogen
- Insmeren met Primer E180 (art.813974)
- Lijmen met M 329
Verlijming EVA en Rubber
- Rubberen delen insmeren met Halogeneer
- 1 uur laten drogen
- EVA insmeren met Primer E180, de Primer eventueel in klein potje doen.
- Lijmen met M 329
813940_250
Eéncomponent Primer voor PU-schuimzolen, ook geschikt voor TPU. Versterkt het schuim en optimaliseert de interactie tussen het materiaal en alle Renia CR-gebaseerde lijmen.
Schuim: Breng de lijm onmiddelijk na gebruik van de Primer aan.
TPU: De Primer 1-2 minuten laten drogen, verlijmen met Colle de Cologne.
Voorstrijkmiddel voor PUR.
816910_1
Verharder voor Polychloropreen/Neopreen en PU lijmen van onder andere DuraColl.
Toepassing
Verhoogt de temperatuurs- en hydrolyse bestendigheid.
Basis: Ethylacetaat
Gebruiksaanwijzing:
Schenk de te verwerken hoeveelheid lijm in een lijmbak.
Voeg 5 tot 10% Verharder E toe.
Roer tot de verharder goed is vermengd met de lijm.
819745
Stopwas extra hard is bedoeld voor het wegwerken van kleine gaatjes en scheurtjes en beschadigingen.
819442
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van opgeruwd leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Een vochtige doek over het oppervlak halen en alle vuilresten goed verwijderen. Het product aanbrengen op het vochtige leer en borstelen met messingborstels. Indien nodig herhalen.
819483_250
Glanzend fixeermiddel met een polijstende en revitaliserende werking op gladde leren producten.
Spuit het gladleren product, licht en evenredig met een afstand van ongeveer 30 cm in. Laat het product drogen. Oppoetsen is niet echt nodig.
Niet geschikt voor nubuck, suede en wit leer!
"LM Fissativo Lucido Spray per pelli"
819294
SFORMATURA 340
Transparante kleur op basis van was en spreidende harsen met uitstekende glans-, verzachtings- en kleur eigenschappen. Ook verkrijgbaar in een versie met hoge dekking voor het maskeren van onvolkomenheden en vlekken op de zool > zie art. 819200.
Aanbrengen met een platte borstel op de gepolijste zool, laat een paar minuten drogen, borstel lichtjes met een lange, zachte paardenhaarborstel.
Kleuren:
Kleurloos (Cuoio)
Middelbruin (Marrone)
Donkerbuin (Marrone scuro)
Zwart ( Nero)