Verbruiks artikelen
819445_500
Cleaner, oplosmiddel voor het reinigen van de te behandelen schoenen ea. lederwaren. In deze Decapante zit een primer waardoor het minimaal 2 uur moet drogen voor u verder kunt gaan met het aanbrengen van LM indringverf en Stop Crash.
911000
De naald voor de gewone schoenreparatie.
Singer 29K58
Singer 29K73
Singer 29K72
Singer 29K172
Adler 30 10
819437
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van glad leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Als het leer voor het gebruik van het product eerst wordt behandeld met LM Decapante, kan de kleurstof beter in het leer dringen. De kleurstof aanbrengen en laten drogen en daarna neutrale Was LM aanbrengen om het leer te voeden en te hydrateren.
Deze indringverf minimaal 4 uur laten drogen voor een zeer goede hechting.
819455
Reinigingsmiddel op waterbasis met sterk vlekverwijderend vermogen voor het reinigen van suede schoenen en textiel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Eventueel los of aangekoekt vuil van de schoen verwijderen met een droge borstel. Het product op een katoenen doek gieten en op de betreffende gedeelten wrijven zonder druk uit te oefenen. Afspoelen met een spons of een vochtig doekje.
LM Strong Cleaner 1000 ml, wordt geleverd in een bus met spuitkop.