Verbruiks artikelen
819420_250
Innovatief product voor het waterafstotend maken van artikelen van leer, stof, suède, nubuck en technische stoffen. De formule zonder oplosmiddelen maakt het product veilig en tegelijkertijd efficiënt. Het product bevat een speciale was die een dun beschermlaagje vormt, dat het behandelde artikel beschermt tegen water en vlekken. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Het product opspuiten en minstens 30 minuten wachten voordat u het artikel aan water blootstelt. De werking wordt verbeterd als u het product na het aanbrengen goed laat drogen.
819410
Reinigingsmiddel met sterk vlekverwijderend vermogen voor het reinigen van leren schoenen en artikelen. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Eventueel los of aangekoekt vuil van de schoen verwijderen met een droge borstel. Het product op een katoenen doek gieten en op de betreffende gedeelten wrijven zonder druk uit te oefenen. Afspoelen met een spons of een vochtig doekje.
819483_250
Glanzend fixeermiddel met een polijstende en revitaliserende werking op gladde leren producten.
Spuit het gladleren product, licht en evenredig met een afstand van ongeveer 30 cm in. Laat het product drogen. Oppoetsen is niet echt nodig.
Niet geschikt voor nubuck, suede en wit leer!
"LM Fissativo Lucido Spray per pelli"
590708
Tackernieten.
Maat 7 is 9 mm breed en maat 8 is 12,5 mm breed.
De laatste 2 cijfers staan voor de lengte.
Doos à 10.000 stuks.