Verbruiks artikelen
819406
LM Rinnovatore Camoscio.
Suede- Nubuck kleurhersteller in een ECO vriendelijke spuitbus op waterbasis, No-Gas.
Verlevendigt en vernieuwt de kleur van schoenen, laarzen, tassen, kledingstukken en andere artikelen.
Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Het te behandelen gedeelte zorgvuldig reinigen met een reinigingsmiddel en laten drogen. Gelijkmatig dun opspuiten vanaf een afstand van ongeveer 20 cm. Hierna voor suede en nubuck, opborstelen met een suede-nubuck borstel of koperborstel.
813930_100
Renia verharder voor alle Renia-lijmen op oplosmiddelbasis. Verhoogt de weerstand tegen hitte, chemicalïen, olie en vetten aanzienlijk. Component om speciale of moeilijke lijmverbindingen te maken.
Meng 5-10% met de lijm vlak voor het aanbrengen, gebruik het mengsel binnen 4-6 uur. Verkort de open tijd met ± 40%.
911000
De naald voor de gewone schoenreparatie.
Singer 29K58
Singer 29K73
Singer 29K72
Singer 29K172
Adler 30 10
819426
Kleurcreme met sterk kleurend en kleur veranderend vermogen. Met deze creme bestaat niet alleen de mogelijkheid om flinke beschadigingen aan schoenen en andere lederwaren bij te werken cq bij te kleuren, maar ook van kleur te veranderen. Voordat u de schoen ea. van kleur wilt veranderen moet het eerst schoon gemaakt worden met LM Decapante. Hierna kunt u de Stop Crash gebruiken om de kleur te veranderen of aan te passen. Een groot voordeel van Stop crash is dat het bij dun aanbrengen zeer snel droogt en gemakkelijk gebruikt kan worden in combinatie met andere kleuren. Verkrijgbaar in 62 kleuren en kunnen worden gemengd.